Zapraszamy do udziału w konkursie „A-KUMULACJE 2017” Kaliskie Biennale Sztuki

Zapraszamy Artystów związanych z Kaliszem do udziału w konkursie „A-KUMULACJE 2017” Kaliskie Biennale Sztuki. Wspólnie stwórzmy wystawę, która zintegruje lokalne środowisko artystyczne i pomoże uchwycić najnowsze tendencje i kierunki w sztukach wizualnych uprawianych przez artystki i artystów związanych z Kaliszem!

Na konkursowej wystawie chcemy zaprezentować szerokie spektrum działań artystycznych oraz twórców reprezentujących różne pokolenia. Czekamy na zgłoszenia wszystkich artystów i artystek profesjonalnych mieszkających i tworzących w Polsce lub za granicą, którzy:

– urodzili się w Kaliszu,

– studiowali lub pracowali w Kaliszu na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu (Kolegium/Instytut/Wydział Pedagogiczno-Artystyczny) lub

– są aktualnie mieszkańcami miasta Kalisza.

Do konkursu możecie zgłosić dwie prace wykonane w dowolnej technice, ewentualnie jeden dyptyk lub jeden tryptyk, powstałe w latach 2012-2016. Przyjmujemy prace w mediach tradycyjnych oraz współczesnych (video art, instalacja, sztuka internetu, dźwięk, performance, etc.)

Konkurs jest organizowany przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu we współpracy z Miastem Kalisz i Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Kaliszu.

Wystawa jest objęta Patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego i Dziekana Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu

Kurator konkursu: Michał Knychaus

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia przyjmujemy od 15 listopada do 15 grudnia 2016 r.

By wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i przesłać swoje prace, opisane zgodnie z wytycznymi regulaminowymi, wraz z biografią, wypełnioną kartą zgłoszeniową i załącznikami.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać tu:

karta-a-kumulacje-2017

regulamin-a-kumulacje-2017

WERNISAŻ KONKURSU odbędzie się w dniu 20 stycznia 2017 o godz. 19.00 a gala konkursu z wręczeniem nagród odbędzie się 14 lutego 2017 o godz. 19.00.

ZAPRASZAMY !!!

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.