WYNIKI LOSOWANIA NAGRÓD W RAMACH AKCJI PROMOCYJNEJ „PASZPORT DO KULTURY” 2023

Grudzień to czas podsumowań i prezentów, dlatego zgodnie z regulaminowymi założeniami tegorocznej edycji akcji promocyjnej PASZPORT DO KULTURY, nadszedł moment jej zakończenia.


W środę 6 grudnia 2023, pani Danuta Synkiewicz, zaprzyjaźniona z Galerią redaktorka Radia Poznań już po raz kolejny, ale jak zawsze z ogromnym zaangażowaniem, wdziękiem i wprawą, wylosowała nagrody i wyróżnienia wśród zgłoszonych do losowania „paszportów”.

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, w tegorocznej  edycji akcji promocyjnej PASZPORT DO KULTURY wydała 68 „dokumentów”, spośród których do losowania nagród zgłoszono 28.

W tym roku przygotowaliśmy 3 nagrody główne i 3 wyróżnienia.

Z wielką radością ogłaszamy wszem i wobec, że wyróżnienia w postaci katalogu „Gaja” o rzeźbie Pawła Althamera i Artura Żmijewskiego oraz „Szkicownika” Janusza Lewandowskiego a także zestawów promocyjnych Galerii z wizerunkiem rzeźby „Gaja” czyli torbę, notatnik, blok rysunkowy i kredki, przypadły w udziale:

Joannie Filipczak (nr paszportu 7)
Erwinowi Andruszczakowi (nr paszportu 8)
Ewie Flis (nr paszportu 4)

Trzecia nagroda, którą jest: zestaw obiektywów firmy KODAK do smartfona i mini drukarka do zdjęć firmy XIAOMI służyć będzie  Annie Kurpik (nr paszportu 6).

Druga nagroda w postaci lampki nocnej w kształcie banana projektu włoskiej firmy Seletti staje się własnością Krzysztofa Chrzanowskiego (nr paszportu 24).

Natomiast pierwsza nagroda, czyli serigrafia Basi Bańdy z serii „Na obniżenie ciśnienia” powędruje do Oleny Romaniv  (nr paszportu 21).

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym! Zapraszamy po odbiór nagród do biura Galerii (można uzgodnić dogodny termin telefonicznie, mailowo lub via Messenger) ale im szybciej tym lepiej 🙂

Wszystkich już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji PASZPORTU DO KULTURY. Wydarzeń, które sprzyjać będą zbieraniu pieczątek w Waszych „paszportach” nie zabraknie. Obiecujemy!