LABORATORIUM SZTUKI 2022/2023 – zaproszenie do grup dla dorosłych

Warsztaty ściśle fajne dla dorosłych!

Od października ruszamy z warsztatami plastycznymi w Laboratorium Sztuki. W tym roku tworzymy dwie grupy dla dorosłych.  „Grupę Młodzież i dorośli‘’ i „Grupę 40+/-„

Pierwszą grupę „Młodzież i dorosli”prowadzi Ewa Kopeć.
Zajęcia są płatne, będą odbywały się w budynku Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Nowy Świat 28-30, w Pracowni Intermediów. Będą miały charakter cykliczny i są  podzielone na dwa semestry. Będziemy spotykać się raz w tygodniu w poniedziałki o godz.18:00 -19:30.
Przestrzeni dla procesu twórczego, będziemy szukać pomiędzy rysunkiem studyjnym a eksperymentem.  Będziemy badać, przekraczać granicę znanych dyscyplin rysunkowych, eksplorować właściwości różnych mediów i technik. Poszukamy sposobów artystycznej interpretacji form i treści w obszarze obrazu.

Druga – „Grupa 40+/-„, którą prowadzi Natalia Czarcińska jest alternatywą dla tych, którzy mają mniej czasu, ale lubią pracować intensywnie. Ideą spotkań będą dyskusje na temat sztuki współczesnej, oswajanie z nowymi, nie zawsze łatwymi dziełami, eksperymenty formalne i przede wszystkim dobre, twórcze spędzenie wolnego czasu. Te warsztaty będą odbywały się zarówno w Galerii Sztuki jak i w pracowni artystycznej dwa razy w semestrze, w soboty w godz. 11:00 – 16:00. Najbliższe terminy spotkań to 29 października 2022 r. i 14 stycznia 2023 r.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją edukacyjną prosimy o kontakt z Ewą Kopeć tel. 516 190 221.

Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 26 września 2022 r. o godz. 17:00 do Galerii Sztuki im. Jana Tarsina, pl. św. Józefa 5.