GŁOSOWANIE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2024 – projekt nr 16!

Od poniedziałku 9 października do piątku 20 października 2023 wchodząc na stronę https://bo.kalisz.pl/ można w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO zagłosować na projekt nr 16.

Jest to projekt OGÓLNOMIEJSKI, w ramach którego zaadaptujemy pomieszczania po byłym sklepie MODA POLSKA przy ul. Śródmiejskiej 31 na prawdziwy PROJEKT ROOM – czyli miejsce do działań i spotkań artystycznych!

GŁOSOWAĆ można ELEKTRONICZNE (do 20.10.2023) https://bo.kalisz.pl/

lub  TRADYCYJNE (do 13.10.2023)

Kto chce zagłosować tradycyjnie, może to uczynić wrzucając swój głos w jednym z wybranych punktów:
URZĄD MIASTA KALISZA – Główny Rynek 20 oraz ul. Kościuszki 1a
BIBLIOTEKA GŁÓWNA – ul. Legionów 66
FILIA NR 1 MBP – ul. Górnośląska 29
FILIA NR 6 MBP – ul. Wrocławska 189a
FILIA NR 7 MBP – ul. Tuwima 10
Hala ARENA – ul. Wyszyńskiego 22-24
OSRiR – ul. Łódzka 19-29

U NAS, czyli w siedzibie Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, przy pl. św. Józefa 5, TAKŻE MOŻECIE WYPEŁNIĆ kartę do głosowania.

Projekt LABORATORIUM SZTUKI – remont i adaptacja lokalu jest szansą na stworzenie klimatycznego i designerskiego miejsca na prowadzenie różnorodnych warsztatów i spotkań artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. „Mały Bauhaus” będzie łączył historię z nowoczesnością, wizję z materią, indywidualność z pracą społeczną.  W ramach projektu zostaną podjęte prace remontowe związane z montażem systemu ogrzewania, wymianą okien, remontem toalety, wymianą instalacji elektrycznej oraz odświeżeniem głównej sali i pomieszczeń zaplecza. W drugim etapie prac adaptacyjnych lokal zostanie przygotowany do działań artystycznych w zakresie wyposażenia go w oświetlenie, stoły, sztalugi, sofy, fotele i szafki.