Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62 – 800 Kalisz
tel/fax 62 767-40-81

 

Wirtualny spacer


____________________________________
Strona GłównaAktualnościWyniki 30. Konkursu Plastycznego „Świat Dziecka”

Wyniki 30. Konkursu Plastycznego „Świat Dziecka”

Uwaga! Uwaga! Przedstawiamy listę nagród i wyróżnień 30. Konkursu Plastycznego ŚWIAT DZIECKA:
NAGRODY
I grupa
1. Jakub Zieleziński – 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Irena Treska
2. Leszek Kliber – 5 lat, Akademia Smyka w Poznaniu
nauczyciel: Magdalena Chojnacka-Ignasiak
3. Oliwia Maciejewska – 5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
nauczyciel: Marta Dutka
4. Miłosz Kaniewski – 5 lat, Publiczne Przedszkole „Radość” w Kaliszu
nauczyciel: Krzysztofa Wosiek-Całka
5. Igor Sadowski – 6 lat, Publiczne Przedszkole „Radość” w Kaliszu
nauczyciel: Cecylia Krawiec
II grupa
1. Adam Piec – 10 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Katarzyna Bielawska
2. Dominik Król – 9 lat, Pałac Młodzieży w Gdańsku
nauczyciel: Grażyna Rypel
3. Anna Karolak – 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Danuta Czesyk
4. Robert Gawinowski – 10 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile
5. Pascal Szymański – 8 lat, Pałac Młodzieży w Gdańsku
nauczyciel: Grażyna Rypel
III grupa
1. Olga Rykowska – 11 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
2. Zuzanna Duleba – 13 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak
3. Julia Ławniczak – 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu
nauczyciel: Anna Olczyk
4. Anna Juszczak – 13 lat, Szkoła Podstawowa im. Wincenta Pola w Stawiszynie
nauczyciel: Izabela Drzewiecka
5. Alicja Mak – 13 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
IV grupa
1. Patrycja Weber – 14 lat, Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Stawiszynie
nauczyciel: Izabela Drzewiecka
2. Emilia Duleba – 15 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak
3. Szymon Warkowski – 15 lat, Gimnazjum w Chojnie
nauczyciel: Joanna Mieszko-Nita
4. Jakub Michalski – 16 lat, Zespół Szkół w Piotrowie, Piotrów 65, 62-814 Blizanów
nauczyciel: Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
5. Szymon Nita – 15 lat, Gimnazjum w Chojnie
nauczyciel: Joanna Mieszko-Nita
WYRÓŻNIENIA 2015
Gminny Ośrodek Kultury w BRZEZINACH
nauczyciel: Marta Filipczak
• Aleksandra Sobiś – 9 lat
• Nikola Gąsiorowska – 9 lat
• Ignacy Kaźmierczak – 10 lat
• Bartłomiej Porada – 9 lat
• Maja Molka – 11 lat
Centrum Kultury w CHOJNIE
• Ryszard Kwatera – 15 lat, nauczyciel: Joanna Mieszko-Nita
Gimnazjum im. Jana Pawła II w CHOCICZY
• Zuzanna Stanisławiak – 16 lat, nauczyciel: Joanna Borkowska
Gimnazjum w CHOCZU
nauczyciel: Anna Janowiak – Markiewicz
• Karolina Łuczak – 16 lat
• Olga Urbaniak – 16 lat
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w DROSZEWIE
nauczyciel: Magdalena Kubacka
• Maria Frankiewicz – 7 lat
• Jagoda Kryś – 7 lat
• Weronika Banaszak – 9 lat
• Krystian Karolak – 13 lat
Pałac Młodzieży w GDAŃSKU
• Ewa Rutkowska – 10 lat, nauczyciel: Grażyna Rypel
Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w GODZIESZACH
• Gabriela Kisiela – 5 lat, nauczyciel: Danuta Cuper
Publiczne Przedszkole nr 1 w KALISZU
• Kacper Skorupa – 5 lat, nauczyciel: Anna Pyrek
Publiczne przedszkole nr 20 w KALISZU
• Maja Wieczorek – 5 lat, nauczyciel: M. Juszczak
Niepubliczne Przedszkole „Niezapominajka” w KALISZU
nauczyciel: Violetta Kościelak
• Julia Korzewska – 6 lat
• Maciej Sobczak – 7 lat
• Jan Ojrzanowski – 7 lat
• Stanisław Ignaszak – 7 lat
• Jan Siczek – 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 9 w KALISZU
nauczyciel: Violeta Kaźmierczak
• Łukasz Fluder – 7 lat
• Iga Trawkowska – 8 lat
• Agata Pytlińska – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 12 w KALISZU
• Anastazja Trykowska – 9 lat, nauczyciel: Katarzyna Kubiak
Szkoła Podstawowa Nr 16 w KALISZU
• Melania Majdańska – 8 lat, nauczyciel: Aneta Jeziorska
Szkoła Podstawowa nr 17 im. B. Koszutskiego w KALISZU
• Gniewko Kościelak – 6 lat, nauczyciel: Wisława Bocian
Gimnazjum nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w KALISZU
nauczyciel: Kamila Woźniak
• Sebastian Mazur – 16 lat
• Michał Łuczak – 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w KALISZU
• Amelka Grzelaczyk – 6 lat, nauczyciel: Marta Dutka
• Basia Kurdykiewicz – 6 lat, nauczyciel: Marta Dutka
• Lena Błaszyk – 5 lat, nauczyciel: Marta Dutka
• Michał Trzęsała – 6 lat , nauczyciel: Marta Dutka
• Gabrysia Pawlak – 7 lat, nauczyciel: Beata Solińska
• Martyna Melka – 10 lat, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
• Malwina Mikołajewska – 8 lat, nauczyciel: Beata Solińska
• Wojtek Chudziak – 8 lat, nauczyciel: Marta Dutka
• Malwina Mikołajewska – 8 lat i Dominika Spaleniak – 7 lat, nauczyciel: Beata Solińska
• Agata Wielichnowska – 10 lat, nauczyciel: Beata Solińska
• Sandra Szkudlarek – 15 lat, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
• Klaudiusz Boratyński – 12 lat, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
• Zuzanna Kowalczyk – 12 lat, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w KALISZU
• Gabrysia Rzepecka – 6 lat, nauczyciel: Żaneta Żeśko
Zespół Szkół Specjalnych w SŁUPII POD KĘPNEM
nauczyciel: Alicja Zimoch
• Zuzanna Malatyńska – 8 lat
• Michał Nowakowski – 8 lat

Szkoła Podstawowa w KOTLINIE
nauczyciel: B. Wąsiewska
• Jakub Gałąska – 10 lat
• Kacper Migalski – 10 lat
• Szymon Kaczmar – 10 lat
Szkoła Podstawowa im. Gen. K. Glabisza w ODOLANOWIE
• Joanna Zemska- 9 lat, nauczyciel: Bogna Gołębiewska
Szkoła Podstawowa nr 5 w OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
• Bartosz Peśla – 7 lat, nauczyciel: Anna Roszak
• Natalia Leszczyńska – 7 lat, nauczyciel: Irena Treska
• Antek Lewicki – 9 lat, nauczyciel: Anna Karpińska
• Lidia Gądziak – 8 lat, nauczyciel: Mariola Tomańska
• Igor Domagała – 8 lat, nauczyciel: Mariola Tomańska
• Adam Chomiak – 8 lat, nauczyciel: Irena Treska
• Krzysztof Mruk – 10 lat, nauczyciel Anna Karpińska
• Gabriela Rychlik – 9 lat, nauczyciel: Małgorzata Moneta-Molska
• Filip Skowronek – 9 lat, nauczyciel: Małgorzata Moneta-Molska
• Antonia McKinlay – 8 lat ,nauczyciel: Beata Olszak
• Miłosz Sommer – 10 lat, nauczyciel: Anna Karpińska
Szkoła Podstawowa nr 9 w OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
• Julia Maik – 9 lat, nauczyciel: Donata Wieczorek
• Amelia Świgoniak – 11 lat, nauczyciel: Magda Przegoń
• Oliwia Wiertelak – 11 lat, nauczyciel: Magda Przegoń
Młodzieżowy Dom Kultury w OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
• Aleksandra Grzesiak – 13 lat, nauczyciel: Jakub Godziszewski
• Justyna Zwiernik – 14 lat, nauczyciel: Katarzyna Bielawska
Młodzieżowy Dom kultury „Iskra” w PILE
• Zuzanna Bujacz – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Dominik Mosiński – 7 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Maria Lachowicz – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Maja Manikowska – 7 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Marlen Barcz – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Alex Gawerski – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Daria Kowalewska – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Julia Masyra – 6 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Adam Wiesiołek – 8 lat, nauczyciel: Maria Korkowicz
• Anna Tecław – 16 lat, nauczyciel: Lucyna Pach
• Wiktoria Przydatek – 14 lat, nauczyciel: Lucyna Pach
Zespół Szkół w PIOTROWIE
nauczyciel: Ewa Kowalczyk- Wiśniewska
• Marcin Kwieciński – 12 lat
• Daria Nezwal – 13 lat
PŁOCKI Ośrodek Kultury i Sztuki, Pracownia Plastyczna Piwnica
nauczyciel: Anna Liśkiewicz
• Larysa Jułkowska – 6 lat
• Oliwia Pietrzak – 9 lat
Akademia Smyka w POZNANIU
nauczyciel: Magdalena Chojnacka-Ignasiak
• Stanisław Śliwiński – 5 lat
• Laura Michalska – 5 lat

Gminny Ośrodek Kultury w SIEROSZEWICACH
• Szymon Warga – 6 lat
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w STAWISZYNIE
nauczyciel: Izabela Drzewiecka
• Agnieszka Różańska – 13 lat
• Kacper Dominiak – 11 lat
• Aleksandra Borkowska – 12 lat
• Mikołaj Łucyk – 12 lat
• Patryk Bartłomiejczyk – 11 lat
• Kinga Skrzypczak – 12 lat
• Szymon Rodak – 12 lat
• Jan Napruszewski – 11 lat
• Kamila Cierlaczyk – 13 lat
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w STAWISZYNIE
• Joanna Michalska – 16 lat, nauczyciel: Izabela Drzewiecka

PRACE POZA KONKURSEM, GRUPA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu – nauczyciel: Beata Solińska
• Sylwia Grzesiak – 36 lat
• Monika Matyjak – 24 lata
• Wiesław Hajdziony – 50 lat

Nagrodzonym gratulujemy. Do zobaczenia na Dniu Dziecka w Galerii!

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X