Puls Miasta

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina jest partnerem projektu PULS MIASTA realizowanego przez Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.
Podczas zajęć uczestnicy wraz z prowadzącymi będą szukali wspólnego mianownika dla przeszłości i teraźniejszości Kalisza.

Zajęcia podczas PULSU MIASTA składać się będą z dwóch etapów – badawczego i artystycznego. Podczas pierwszego etapu, uczestnicy będą wydobywać z przeszłości zapomnianą, dźwiękową historię miasta. Dzięki pracy z mapami, archiwalnymi zdjęciami, a także dzięki spotkaniom z mieszkańcami, uczestnicy odkryją puls Kalisza. W drugim etapie, młodzież będzie przygotowywać pokaz finałowy w trzech grupach funkcyjnych: teatralno-choreograficznej, scenograficzno-kostiumowej i dziennikarsko-animacyjnej. Na zakończenie półkolonii dwukrotnie zaprezentowane zostaną efekty wspólnej pracy na scenie Teatru. Półkolonie odbędą się w dniach od 5 do 19 lipca.

Rekrutacja jeszcze trwa. Jeśli chcecie wziąć udział w półkoloniach PULS MIASTA w zgłoszeniu rozwińcie myśl: „Moje miasto jest dla mnie …” Zgłoszenia, zawierające dane kontaktowe do osoby zgłaszającej się oraz do rodzica lub prawnego opiekuna, przesyłajcie na adres: ewelina.knajdek-marcinkowska@teatr.kalisz.pl lub przynoście osobiście do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Partnerami projektu PULS MIASTA  jest Stowarzyszenie Multi.Art oraz Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Lato w teatrze realizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.