Zielona Strefa Galerii Sztuki im. Jana Tarasina

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina stworzyła w Kaliszu nową przestrzeń do spotkań. Na istniejącym dziedzińcu Galerii w sąsiedztwie przestrzeni wystawienniczej powstała ZIELONA STREFA.

To miejsce tworzyliśmy z myślą o tych, którzy szukają niebanalnej strefy relaksu i chcą być blisko inspirujących wydarzeń. ZIELONA STREFA to obszar działań sprzyjających ekologii, który będzie współtworzony przez Was i dla Was. Miejsce warsztatów artystycznych, miejsce na spotkanie, koncert, kino plenerowe czy po prostu chwilę ciszy z własną książką, gazetą. Chcemy, by nasi goście mogli wziąć głęboki oddech i naturalnie przysiąść się na rozmowy przy kawie.

ZIELONA STREFA jest dostępna dla wszystkich w godzinach pracy Galerii.
Dopołudniowe godziny to raczej spokojne nuty, natomiast po 15:30 z zakamarków naszego patio nieco wyraźniej może wydobywać się muzyka. W razie niepogody mamy zorganizowane miejsce pod namiotem, posiadamy kilka leżaków, wyjątkowe fotele i dwa oryginalne stoły-fortepiany, bo w końcu jesteśmy w mieście fortepianów i pianin sygnowanych logiem Calisia.

ZIELONA STREFA mogła powstać dzięki współpracy z Miastem Kalisz oraz dzięki współpracy z naszymi nieocenionymi partnerami, wśród których są:
Pan Marek Antczak i FB ANTCZAK, ERGO HESTIA Oddział w Kaliszu, Alior Bank Oddział w Kaliszu, Polifarb Kalisz S.A. oraz M&P Alkohole i Wina Świata. Dzięki wsparciu wymienionych mecenasów wspólnie mogliśmy wykorzystać potencjał tego miejsca, które będzie żyło z Wami i dla Was.
Wszystkich zaintrygowanych, ciekawych ZIELONEJ STREFY zapraszamy do odwiedzin!

ZIELONA STREFA Galerii Sztuki im. Jana Tarasina– naturalnie przysiądź się!

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.