Zielona Strefa Galerii Sztuki im. Jana Tarasina

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina stworzyła w Kaliszu nową przestrzeń do spotkań. Na istniejącym dziedzińcu Galerii w sąsiedztwie przestrzeni wystawienniczej powstała ZIELONA STREFA.

To miejsce tworzyliśmy z myślą o tych, którzy szukają niebanalnej strefy relaksu i chcą być blisko inspirujących wydarzeń. ZIELONA STREFA to obszar działań sprzyjających ekologii, który będzie współtworzony przez Was i dla Was. Miejsce warsztatów artystycznych, miejsce na spotkanie, koncert, kino plenerowe czy po prostu chwilę ciszy z własną książką, gazetą. Chcemy, by nasi goście mogli wziąć głęboki oddech i naturalnie przysiąść się na rozmowy przy kawie.

ZIELONA STREFA jest dostępna dla wszystkich w godzinach pracy Galerii.
Dopołudniowe godziny to raczej spokojne nuty, natomiast po 15:30 z zakamarków naszego patio nieco wyraźniej może wydobywać się muzyka. W razie niepogody mamy zorganizowane miejsce pod namiotem, posiadamy kilka leżaków, wyjątkowe fotele i dwa oryginalne stoły-fortepiany, bo w końcu jesteśmy w mieście fortepianów i pianin sygnowanych logiem Calisia.

ZIELONA STREFA mogła powstać dzięki współpracy z Miastem Kalisz oraz dzięki współpracy z naszymi nieocenionymi partnerami, wśród których są:
Pan Marek Antczak i FB ANTCZAK, ERGO HESTIA Oddział w Kaliszu, Alior Bank Oddział w Kaliszu, Polifarb Kalisz S.A. oraz M&P Alkohole i Wina Świata. Dzięki wsparciu wymienionych mecenasów wspólnie mogliśmy wykorzystać potencjał tego miejsca, które będzie żyło z Wami i dla Was.
Wszystkich zaintrygowanych, ciekawych ZIELONEJ STREFY zapraszamy do odwiedzin!

ZIELONA STREFA Galerii Sztuki im. Jana Tarasina– naturalnie przysiądź się!