Zapraszamy na wystawę Dominika Kulaszewicza „do not talk to me”

W czwartek 14 kwietnia 2022 roku, o godzinie 19.00 zapraszamy Państwa na wernisaż do not talk to me.

Wystawa Dominika Kulaszewicza do not talk to me będzie prezentowana w przestrzeni Galerii Pulsar oraz na kaliskich przystankach autobusowych, w ramach projektu Postój ze Sztuką.

Dominik Kulaszewicz, fotograf, portrecista, dyrektor artystyczny. Po uzyskaniu dyplomu w 1994 roku w Sopockiej Szkole Fotografii WFH zakłada studio fotografii, realizując się na polu artystycznym i komercyjnym. Na przestrzeni lat tworzył kampanie reklamowe dla różnych marek, m.in. Reserved, House, Batycki, Levis Strauss czy Cropp. Współpracuje z Polską Agencją Prasową, publikuje portrety w Vogue Spain, z jego usług korzystają muzea i inne instytucje kultury i sztuki.

Artysta zafascynowany formą, przemijaniem, ciałem i duszą próbuje uchwycić wyjątkowość ludzi
i miejsc, które go otaczają. Uwielbia kontakt z ludźmi i sprawia, aby wszyscy czuli się przed aparatem komfortowo. Na multimedialnej wystawie w Galerii Pulsar oraz na kaliskich przystankach autobusowych, w ramach projektu Postój ze Sztuką zaprezentujemy nieoczywiste zdjęcia, które artysta wykonał w Licheniu, bazylice oraz domu pielgrzyma w 3 sesjach na przestrzeni lat 2018-2019.

Pobierz zaproszenie i prześlij znajomym: