Zapraszamy na wystawę Beaty Koteckiej TAMTEN HORYZONT

Od 2 marca do 8 kwietnia 2023 w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu będzie można oglądać wystawę Beaty Koteckiej pt. „Tamten horyzont”.

Prezentacja prac artystki od lat związanej z Kaliszem jest realizacją Nagrody Publiczności przyznanej podczas A-Kumulacji 2021, Kaliskiego Biennale Sztuki. W Galerii Pulsar prezentować będziemy rzeźby i tkaniny z nadrukiem z cyklu Tamten horyzont, natomiast w ramach cyklicznego projektu POSTÓJ ZE SZTUKĄ, w witrynach siedmiu przystanków autobusowych, będzie można oglądać wielkoformatowe fotografieprezentujące ten cykl.

W czasie gdy prace Beaty Koteckiej będą prezentowane w Kaliszu, sama autorka odbywać będzie artystyczną podróż za nierozpoznanym jeszcze horyzontem. Beata Kotecka wróci do Kalisza z nowymi doświadczeniami i podzieli się nimi z publicznością podczas finisażowego wieczoru autorskiego, na który serdecznie zapraszamy do Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu 30 marca 2023 (czwartek) o godzinie 19.00.

Zachęcamy do pobrania zaproszenia w wersji elektronicznej i przesłania go bliskim oraz znajomym.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.