WYNIKI LOSOWANIA NAGRÓD W RAMACH AKCJI PROMOCYJNEJ „PASZPORT DO KULTURY” 2022

Grudzień to czas podsumowań i prezentów, dlatego zgodnie z regulaminowymi założeniami tegorocznej edycji akcji promocyjnej PASZPORT DO KULTURY, nadszedł moment jej zakończenia. We wtorek 6 grudnia 2022, pani Danuta Synkiewicz, zaprzyjaźniona z Galerią redaktorka Radia Poznań już po raz kolejny, ale jak zawsze z ogromnym zaangażowaniem, wdziękiem i wprawą, wylosowała nagrody i wyróżnienia wśród zgłoszonych do losowania „paszportów”.

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, w tegorocznej  edycji akcji promocyjnej PASZPORT DO KULTURY, wydała 54 „dokumenty”, spośród których do losowania nagród zgłoszono 21.

W tym roku przygotowaliśmy 3 nagrody główne i 3 wyróżnienia.

Z wielką radością ogłaszamy wszem i wobec, że wyróżnienia w postaci zestawów promocyjnych Galerii zawierających: jubileuszowe galeryjne gadżety czyli torbę, pamiątkowy magnes i notatnik  oraz wydawnictwa, przypadły w udziale:

Gabrieli Lewandowskiej (nr paszportu 16)
Januszowi Lewandowskiemu (nr paszportu 13)
i Łukaszowi Glapce (nr paszportu 22).

Trzecia nagroda, którą jest: kreatywny długopis POLAROID PLAY+ z filamentami i solarny powerbank służyć będzie Joannie Bruś (nr paszportu 14).

Druga nagroda w postaci podwójnego kreatywnego zestaw klocków LEGO, stanie się własnością Marty Kościańskiej (nr paszportu 23).

Natomiast pierwsza nagroda, czyli poster i książki autorstwa BOLESŁAWA CHROMREGO powędruje do Celestyny Łuczak  (nr paszportu 26).

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym! Zapraszamy po odbiór nagród do biura Galerii (można uzgodnić dogodny termin telefonicznie, mailowo lub via Messenger)

Wszystkich już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji PASZPORTU DO KULTURY. Wydarzeń, które sprzyjać będą zbieraniu pieczątek w Waszych „paszportach” nie zabraknie. Obiecujemy!