Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaAKTUALNA WYSTAWAWyniki 35 Konkursu plastycznego ŚWIAT DZIECKA

Wyniki 35 Konkursu plastycznego ŚWIAT DZIECKA

Na 35 Konkurs plastyczny ŚWIAT DZIECKA  wpłynęło 335 prac, spośród których komisja w składzie:

Anna Tabaka – historyk sztuki

Joanna Dudek – artystka, dyrektorka Galerii

Przemysław Dunaj – artysta

Michał Mąka – artysta

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 

NAGRODY

Grupa I

  1. Nadia Szczęsny – 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 18 w Bytomiu,

nauczyciel: Małgorzata Różycka

  1. Agata Tomicka – 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 18 w Bytomiu,

nauczyciel: Małgorzata Różycka

  1. Hanna Kamieniecka – 7 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”

w Lublinie,  instruktor: Iwonna Jedlińska

  1. Sandra Dankiewicz – 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia

Pierwszego w Płocku,

instruktor: Sylwia Serwach-Baruch

  1. Vadim Stepanenko – 7 lat, Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA” przy

Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

instruktor: Hanna Kawecka

 

Grupa II

  1. Wanda Frąś – 10 lat, Płocki Ośrodek Kultury

KOLOR i FORMA  Pracownia Działań Twórczych,

instruktor: Paulina Ciska

  1. Iza Dolinkiewicz – 9 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Ewa Perkowska – 9 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Ada Żelazna – 8 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Olga Starownik – 10 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

 

 Grupa III

  1. Martyna Zapart – 11 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu,

instruktor: Bogusława Kowalczyk

  1. Weronika Garwacka – 12 lat, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki,

KOLOR i FORMA  Pracownia Działań Twórczych

instruktor: Anna Liśkiewicz

  1. Maciej Błaszczak – 12 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

  1. Oliwia Zera – 13 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Mariola Baran – 13 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski

 

Grupa IV

  1. Weronika Wójcik – 15 lat, Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

  1. Dawid Jeziorny – 15 lat , Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

  1. Marta Wesołowska – 16 lat, I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich

w Żninie, nauczyciel: Monika Wesołowska

  1. Ewelina Dejneka – 16 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Patrycja Nowosad – 15 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski

 

WYRÓŻNIENIA

Prace nadesłane indywidualnie

Hanna Antoniewicz – 10 lat,  Kalisz, opiekun: Milena Antoniewicz

Krystyna Czarcińska – 5 lat, Kalisz

Karol Grolik – 5 lat, Pawłowice

Zuzanna Peszke – 5 lat , Kotlin

Maja Szerszeniewska  – 14 lat, Piaseczno, opiekun: Marcin Szerszeniewski

 

Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA”  przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu,

instruktor: Hanna Kawecka

 Alicja Życzyńska – 13 lat

Paulina Słupecka – 13 lat

Alicja Zielińska – 11 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, instruktor: Monika Sienkiewicz

Zofia Paszkiewicz – 16 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, instruktor: Bogusława Kowalczyk

Helena Jakubowska – 13 lat

Joachim Gąsiorek – 12 lat

Aurelia Barczewska – 14 lat

Jagoda Kapitaniak – 12 lat

Zosia Światła – 15 lat

Zofia Kulawinek  – 11 lat

Amelia Kubiak – 12 lat

Agata Karolak –  13 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Iwonna Jedlińska

Monika Gawron – 14 lat

Hanna Lewicka – 9 lat

Paulina Bulińska – 8 lat

instruktor: Agata Fijewska-Pajdowska

Wiktoria Świątek – 9 lat

Lara Werońska – 12 lat

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

Barbara Szymańska – 10 lat

Alicja Żyszkowska – 11 lat

 

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, instruktor: Anna Bureś

Paweł Mitter – 9 lat

Izabela Waldzińska – 9 lat

Helena Wałkuska – 6 lat

 

Płocki Ośrodek Kultury KOLOR I FORMA Pracownia Działań Twórczych,

instruktor: Paulina Ciska

Ewa Frąś – 6 lat

Łucja Walczak – 9 lat

Maja Fabiszewska – 10 lat

Iga Fabiszewska  – 10 lat

Emilia Tomczak – 10 lat

Nina Skolasińska – 5 lat

instruktor: Anna Liśkiewicz

Gabriela Lewandowska – 9 lat

Natalia Sochacka – 11 lat

Klaudia Podsęk – 13 lat

 

Przedszkole nr 28 w  Kaliszu, nauczycielki: Dorota Gabryś i Jolanta Luboda

Pola Wojtkowiak – 5 lat

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach,  instruktor: Jerzy Jankowski

Kamil Nowosad – 12 lat

Wiktor Gładysz – 12 lat

 

Szkoła Podstawowa w Jaworzni, nauczyciel: Dorota Wsół

Zofia Nowicka – 7 lat

 

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach, nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

Dominik Kubanek – 15 lat

Michał Legenza – 15 lat

 

Tatrzańskie Centrum Kultury i Sztuki „Jutrzenka” w Zakopanem,

instruktor: Wojciech Sikorski

Maria Wnuk – 14 lat

Łukasz Bachleda-Duch – 5 lat

Magda Maślarz – 9 lat

Maria Rysula-Zawada – 9 lat

Klemens Jakubiak – 9 lat

Oliwia Stoch – 8 lat

Sonia Boczkowska – 9 lat

instruktor: Agnieszka Moskwa

Natalia Gąsienica-Wawrytko – 7 lat

Oliwia Styrczula – 13 lat

Kacper Czajka – 11 lat

Maja Chrobak – 12 lat

Joanna Steindel – 8 lat

instruktor: Urszula Gabryś-Suchorab

Eliza Morawetz – 5 lat

Wojtek Dvorak – 5 lat

Justyna Rysula – 7 lat

Małgorzata Kauzal – 5 lat

Jędrzej Pawłowski – 11 lat

instruktor: Anna Szewczyk

Sabina Ślusarczyk – 5 lat

Amelia Krupa – 5 lat

 

Wszystkich uczestników konkursu i zainteresowanych informujemy, iż w związku z panującą epidemią koronawirusa wystawa pokonkursowa odbędzie się w dniach  od 3 sierpnia do 1 września br.

Finisaż wystawy planujemy  1 września  o  godz. 17.00.

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X