Warsztaty rodzinne „Płyń z prądem”

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, włącza się z zapałem w celebrowanie tegorocznego Święta Rzeki Prosny, organizując m.in. warsztaty rodzinne „Płyń z prądem”.  W czwartek 26 sierpnia 2021, o godzinie 11:00 rozpoczniemy artystyczno-rzeczne warsztatowe spotkanie. Poprowadzi je nasza edukatorka Ewa Kopeć i to ona przyjmuje zapisy  na te zajęcia, pod numerem telefonu: 516 190 221.

Na warsztatach będziemy tworzyć rybie kostiumy i kapelusze. W ten sposób chcemy zachęcić kaliszan, żeby zamienili się na ten jeden dzień w różne stworzenia rzeczne: w ryby, ślimaki, raki czy ważki.

O godzinie 13:00 tego samego dnia założymy rybie kostiumy oraz kapelusze i wyruszymy spod Galerii przy pl. św. Józefa 5 z kolorowym i radosnym RZECZNYM KOROWODEM. Każdy może do nas dołączyć. Wystarczy przebrać się za rzeczne stworzenie. Dlatego zapraszamy ryby, raki i inne dziwaki na ten  wyjątkowy spacer ulicami Kalisza. Popłyńmy z prądem rzeki Prosny! Pokażmy, że nasza rzeka jest dla nas ważna, że chcemy aby była czysta i płynęła swoim naturalnym nurtem.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.