SPOTKANIE Z KURATOREM WYSTAWY po końcu drogi JARKIEM RUSIŃSKIM

W piątek, 25 stycznia 2019 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie, które wieńczyć będzie wystawę po końcu drogi Damiana Wiśniewskiego.

Kurator wystawy Jarek Rusiński przedstawi raz jeszcze źródła inspiracji oraz koncepcję tej  cieszącej się dużym zainteresowaniem odbiorców wystawy.

Przypomnijmy, że wystawa porusza aktualną, szczególnie dzisiaj, tematykę spotkania z Innym, spotkanie z Jego obecnością i nieobecnością. Prace Damiana Wiśniewskiego, przywołując dramat emigrantów rozgrywający się na granicach Europy, pokazują nam nasze niepokoje oraz mury, jakie z nich wyrastają. Symbolem takiego muru jest płot postawiony w Galerii, obcy dla tej przestrzeni.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą problematyką zarówno tych, którzy odwiedzili już wystawę, jak i tych, którzy jeszcze nie zdążyli. Ostatnia szansa. WARTO!!!

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.