OTWARCIE GALERII SZTUKI IM. JANA TARASINA – 11 maja 2020

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu zaprasza zwiedzających od  11 maja.

 Z radością informujemy, że od 11 maja Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu będzie ponownie otwarta dla zwiedzających. Zapraszamy na aktualną wystawę Andrzeja Bednarczyka „Dziennik Minotaura 2020”, która została przedłużona do 30 maja.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie restrykcjami sanitarnymi, Galeria zapewni Państwu komfortowe i bezpieczne zwiedzanie. Na wystawę można się wybrać  indywidualnie oraz w grupach maksymalnie do 5 osób. Wejście do Galerii  jest bezpłatne oraz nieograniczone czasowo. Zwiedzanie wystawy wymaga używania przez zwiedzających środków ochrony osobistej: maseczek (lub tuneli, przyłbic) oraz rękawiczek. Przy wejściu do Galerii zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk, rękawiczki i jednorazowe maseczki. Pracownicy Galerii udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

W Galerii oraz na naszej stronie został umieszczony „Regulamin zwiedzania”, w którym znajdą Państwo szczegółowe wytyczne i informacje o obowiązujących zasadach.

Nadal zachęcamy do śledzenia  projektów Galerii w przestrzeni wirtualnej m.in. „Dzienniki Minotaura w czasie zarazy” Andrzeja Bednarczyka, Laboratorium Sztuki online oraz „Tarasin Movie”.
Prace na konkurs „Świat Dziecka”  przyjmujemy do 20 maja w siedzibie Galerii.

Szczegóły dotyczące wystawy, projektów  i godzin otwarcia znajdują się na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół Galerii Sztuki im. Jana Tarasina

Regulamin zwiedzania

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.