O GaleriiLogo i rzuty do pobrania

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu dysponuje dwoma salami wystawienniczymi ułożonymi w amfiladzie. Pierwsza od wejścia to sala Galerii Pulsar o powierzchni 27 m² z dwoma stopniami schodów wejściowych i zjazdem – rampą, przez którą prowadzi przejście o szerokości 96 cm do głównej sali wystawienniczej Galerii o powierzchni 77 m².

Rzut poziomy sal wystawienniczych Galerii do pobrania poniżej:

Sklepienie sufitu w Galerii ma charakter kolebkowy. Odległości między podłogą i elementami sufitu nie są równe, różnią się około 5 cm. Najwyższy punkt między podłogą a sufitem znajduje się w środkowej części sali i wynosi 402 cm.

Przekrój wysokości dłuższych ścian sali wystawienniczej jest do pobrania poniżej:

Oświetlenie głównej sali wystawienniczej znajduje się na prostokątnej rampie, zawieszonej na wysokości 3m od poziomu podłogi. Podstawę oświetlenia stanowi 25 ruchomych, punktowych projektorków o trzech barwach światła (ciepłej, zimnej i neutralnej), mocowanych na szyno-przewodzie, z możliwością regulacji poziomu skupienia światła.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.