GADŻETY

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu to miejsce z kilkudziesięcioletnią tradycją wystawienniczą. Powołana do życia w 1977 roku jako Biuro Wystaw Artystycznych, w 2010 roku zyskała imię uznanego malarza, grafika, teoretyka sztuki – Jana Tarasina, urodzonego w Kaliszu.

Wiążąc osobę znakomitego patrona Galerii z oczekiwaniami odwiedzających nas gości, przygotowaliśmy specjalną pamiątkę. Jest nią magnes z reprodukcją serigrafii Jana Tarasina pt. „DALMATYŃCZYK”.

Magnes w kształcie prostokąta o wymiarach 7,5 cm x 5 cm i grubości 2 mm, wykonany jest na solidnym podkładzie metalowym, dodatkowo usztywniony od spodu tekturą introligatorską, nadruk cyfrowy full color, laminowany, uszlachetniony specjalną folią, zapewniającą trwałość koloru.

Magnes „DALMATYŃCZYK” w cenie 5 zł, można zakupić w siedzibie Galerii lub zamówić wysyłkowo. Koszt przesyłki zależny od wybranego operatora.

Z okazji jubileuszu 45-lecia Galerii, zaprojektowaliśmy wyjątkową, przestronną, praktyczną i niezwykle wygodną torbę na ramię z jubileuszowym logo Galerii i napisem: U NOSZĘ SZTUKĘ.

Głębokość torby: 52 cm, szerokość: 48 cm, rączki o szerokości 5 cm i długości 60 cm, wewnątrz znajduje się kieszonka formatu A5, ponadto torba posiada szerokie na 8 cm dno. Produkt wykonany jest z jasno-szarej bawełny 260 g, z czarnym nadrukiem.

Torbę z napisem: „U NOSZĘ SZTUKĘ” w cenie 35 zł, można zakupić w siedzibie Galerii lub zamówić wysyłkowo. Koszt przesyłki zależny od wybranego operatora.

Jubileuszowe gadżety zaprojektował Daniel Szwed https://moonmadness.eu/
Autorką napisu: U NOSZĘ SZTUKĘ, jest Ania Wolff.
Torbę wykonała Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO https://panato.org/
Zdjęcia gadżetów: Jacek Różański / Ania Wolff.

Kontakt w sprawie zakupu materiałów promocyjnych:
Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, pl. św. Józefa 5, 62-800 Kalisz
tel. 62 767 40 81 / galeria@tarasin.pl
Biuro Galerii czynne pn.-pt. 8.00-16.00

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.