Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaEdukacjaWARSZTATYDaj Plamę! warsztaty rodzinne z Adrianem Kempą

Daj Plamę! warsztaty rodzinne z Adrianem Kempą

Daj Plamę! warsztaty rodzinne z Adrianem Kempą
REkreacja 
19.09.2020 godz. 11-12.30

REkreacja to  propozycja warsztatów Adriana Kempy.

Zapraszamy do wspólnej warsztatowej gry artystycznej. Będziemy tworzyć nowe przedmioty ze starych, będziemy mierzyć się z czasem i będziemy mierzyć się z sobą. Będziemy kreować i kierować, ćwiczyć i liczyć i ciąć i giąć i malować i rysować! Pełna REKREACJA!

Spotykamy się w sobotę 19 września 2020 r., zajęcia będą trwać od godz. 11.00 do 12.30 w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 lat wraz z opiekunami na wspólną i twórczą zabawę.

Warsztaty rodzinne są bezpłatne i odbywają się cyklicznie w wybrane soboty. Materiały zapewnia organizator. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na warsztaty prowadzi Ewa Kopeć, tel. 516 190 221

 

Adrian Kempa                                               
Absolwent Liceum Plastycznego w Kaliszu. Ukończył studia na kierunkach malarstwo i edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Poznaniu. W działalności artystycznej zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym, rysunkiem i sytuacjami rysunkowymi w przestrzeni, działaniami w miejscach publicznych. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoje prace pokazywał m.in. w ramach wystawy „Rysować” w Galerii Wozownia w Toruniu, Kaliskiego Biennale Sztuki A-Kumulacje w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina, „Salonu odrzuconych” w PGS w Sopocie, Multi Art. Festivalu oraz w Galerii Propaganda w Warszawie.

Jego aktywność artystyczna koncentruje się wokół zagadnień przestrzeni wspólnej, obecności sztuki w miejscach publicznych, nie-miejsc, relacji między codziennością a sztuką. Podejmuje grę z przestrzenią, otoczeniem zewnętrznym, ale i odbiorcą; jego projekty otwarte są bowiem na interakcję i dialog.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X