8 maja 2023 BUNCH OF KUNST w Kinie (na) Sztuki

8 maja 2023 (poniedziałek) o godz. 20.00 zapraszamy na pierwszy w tym roku seans Kina (na) Sztuki.

Na afiszu: Bunch of Kunst reż. Christine Franz

UWAGA: pokaz w języku angielskim (bez polskich napisów i lektora).

Pokaz odbędzie się w Zielonej Strefie Galerii Sztuki im. Jana Tarasina
62-800 Kalisz, pl. św. Józefa 5.
W przypadku niesprzyjających warunków meteo film zaprezentujemy wewnątrz Galerii.
W S T Ę P W O L N Y.

Kadry z filmu „Bunch of Kunst” w reż. Christine Franz, materiały dystrybutora.

Brytyjski duet punkowy Sleaford Mods został nazwany „głosem Wielkiej Brytanii po Brexicie” przez swoich fanów, „najbardziej wściekłym zespołem Wielkiej Brytanii” przez Guardiana i „Największym rock’n’rollowym zespołem na świecie” przez Iggy’ego Popa. Jason Williamson, były pracownik fabryki kurczaków i ojciec dwójki dzieci, jego kolega z zespołu, beatmaker Andrew Fearn oraz ich menedżer Steve Underwood, właściciel awangardowej marki sypialnianej i były kierowca autobusu, zjednali sobie fanów swoimi brutalnie szczerymi tekstami. Ekipa „Bunch of Kunst” towarzyszy im w ich dwuletniej podróży z Sherwood do sukcesu na listach przebojów. Oficjalny pełnometrażowy film dokumentalny Christine Franz opowiada historię trzech facetów podejmujących biznes muzyczny na własnych warunkach.

Kadry z filmu „Bunch of Kunst” w reż. Christine Franz, materiały dystrybutora.

Pokaz odbywa się w ramach wydarzeń towarzyszących A-Kumulacjom 2023, Kaliskiemu Biennale Sztuki i jest propozycją duetu kuratorskiego Dagny i Daniela Szwed.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.