A-KUMULACJE 2019, Kaliskie Biennale Sztuki

Zapraszamy artystów związanych z Kaliszem do udziału w wydarzeniu, które daje po raz kolejny szansę prezentacji najnowszych dokonań na polu sztuki. Wspólnie stwórzmy wystawę, która zintegruje lokalne środowisko artystyczne i pomoże uchwycić najnowsze tendencje i kierunki w sztukach wizualnych uprawianych przez twórców związanych z Kaliszem!

Na konkursowej wystawie chcemy zaprezentować szerokie spektrum działań artystycznych oraz twórców reprezentujących różne pokolenia. Czekamy na zgłoszenia wszystkich artystów i artystek profesjonalnych mieszkających i tworzących w Polsce lub za granicą, którzy:

– urodzili się w Kaliszu,

– studiowali lub pracowali w Kaliszu na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu

(Kolegium/Instytut/Wydział Pedagogiczno-Artystyczny) lub

– są aktualnie mieszkańcami miasta Kalisza.

Do konkursu możecie zgłosić dwie prace wykonane w dowolnej technice, ewentualnie jeden dyptyk lub jeden tryptyk, powstałe w latach 2017-2019. Przyjmujemy prace w mediach tradycyjnych (malarstwo, grafika, rzeźba, ceramika, fotografia)  oraz współczesnych (video art, instalacja, sztuka internetu, dźwięk, performance, etc.)

Konkurs jest organizowany przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu we współpracy z Miastem Kalisz i Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Kaliszu.

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 października do 18 listopada 2018 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i przesłać swoje prace, opisane zgodnie z wytycznymi regulaminowymi, wraz z biografią, wypełnioną kartą zgłoszeniową i załącznikami.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać tu:

karta-zgloszenia

regulamin-a-kumulacje-2019

WERNISAŻ KONKURSU odbędzie się w dniu 7 lutego 2019 o godz. 19.00. Gala konkursu z wręczeniem nagród odbędzie się 1 marca 2019 o godz. 19.00.

ZAPRASZAMY !!!

 

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.