Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

WIDEO

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaAktualnościWyniki obrad jury 34. Konkursu Plastycznego „Świat Dziecka”

Wyniki obrad jury 34. Konkursu Plastycznego „Świat Dziecka”

W dniu 10 maja 2019 r. komisja w składzie:

  1. prof. Maria Podskarbi-Hebisz
  2. Anna Palusińska
  3. Przemysław Dunaj
  4. Adrian Kempa

 

na posiedzeniu dniu 10 maja  2019 r.  spośród nadesłanych 283 prac postanowiła przyznać następujące NAGRODY:

Grupa I

  1. Michał Bruś – 7 lat, Prywatna Szkoła Podstawowa Jagiellończyk w Kaliszu, nauczyciel: Marlena Adamczyk
  1. Nadia Mamala – 5 lat, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszka i Stefana Themersonów, nauczyciel: Anna Liśkiewicz
  1. Urszula Zięcik – 7 lat, Rydzyński Ośrodek Kultury, instruktor: Jerzy Kopras
  2. Jan Rypel – 5 lat, Pałac Młodzieży w Gdańsku, nauczyciel: Grażyna Rypel
  3. Wiktoria Pietryga – 6 lat, Rydzyński Ośrodek Kultury, instruktor: Jerzy Kopras

Grupa II

  1. Anna Baran – 10 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach,, nauczyciel: Jerzy Jankowski
  1. Amelia Miniarska – 8 lat, Laboratorium Sztuki w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, nauczyciel: Ewa Kopeć
  1. Olga Starownik – 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, nauczyciel: Natalia Prokopiak-Latosińska
  1. Antoni Strakulski – 10 lat, Rydzyński Ośrodek Kultury, instruktor: Jerzy Kopras
  2. Lena Nowacka – 8 lat, Rydzyński Ośrodek Kultury, instruktor: Jerzy Kopras

Grupa III

  1. Weronika Chodorowska – 13 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, nauczyciel: Natalia Prokopiak-Latosińska
  1. Anastazja Pomykała – 12 lat, Szkoła Podstawowa im. W.Pola w Stawiszynie, nauczyciel: Izabela Drzewiecka
  1. Kamila Szewczyk – 11 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski
  1. Agnieszka Stachowiak – 12 lat, Rydzyński Ośrodek Kultury, instruktor: Jerzy Kopras
  1. Julia Bukwa – 11 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk

Grupa IV

  1. Natalia Walczak – 16 lat, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola z oddziałem Gimnazjum w Stawiszynie, nauczyciel: Izabela Drzewiecka
  1. Julia Piotrowska – 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
  1. Monika Jaskuła – 16 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Brzezinach, nauczyciel:  Marta Filipczak
  1. Igor Poklek – 14 lat, Laboratorium Sztuki w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, nauczyciel: Ewa Kopeć
  1. Jessika Bartłomiejczyk – 16 lat, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola z oddziałem Gimnazjum w Stawiszynie,  nauczyciel: Izabela Drzewiecka

 

oraz       WYRÓŻNIENIA

 

Pracownia Plastyczna przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach, nauczyciel: Marta Filipczak

  • Sandra Bachor – 11 lat
  • Oliwia Rybak – 12 lat

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski

  • Maciej Kos – 12 lat

Pałac Młodzieży w Gdańsku, nauczyciel : Grażyna Rypel

  • Natalia Walesiak – 7 lat
  • Anastazja Kochybel – 10 lat
  • Zofia Glomek – 7 lat
  • Jaśmina Domalewska – 8 lat
  • Bartek Kalkowski – 11 lat

Laboratorium Sztuki,  Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, nauczyciel: Ewa Kopeć

  • Lena Latańska – 7 lat
  • Julia Snuszka – 9 lat
  • Hania Wierzchowska – 8 lat

Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka” w Kaliszu 

  • Wojtek Waszak – 5 lat
  • Sławek Ludwiczak – 5 lat

nauczycielki: Dorota Gabryś, Jolanta Lubala

  • Wiktoria Kuświk – 7 lat

 nauczycielki: Janina Jarecka, Paulina Różalska

Prywatna Szkoła Podstawowa Jagiellończyk w Kaliszu, nauczyciel: Marlena Adamczyk

  • Jakub Gatkowski – 8 lat
  • Barbara Król – 8 lat
  • Maja Orlicz-Błońska – 11 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, nauczyciel: Bogusława Kowalczyk

  • Wiktoria Tułacz – 15 lat
  • Zuzanna Walczak – 14 lat
  • Julia Sulikowska – 14 lat

Młodzieżowy Dom  Kultury „Pod Akacją”  w Lublinie, nauczyciel: Natalia Prokopiak-Latosińska

  • Zofia Kulik – 9 lat
  • Judyta Chomicz – 8 lat

 Społeczna Szkoła Podstawowa  im. S.F.Klonowica w Lublinie, nauczyciel: Edyta Kuklewska

  • Kamil Homziuk – 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie  Wielkopolskim, nauczyciel: Szymon Wasielak

  • Agata Jędrzejewska – 7 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim, nauczyciel: Violetta Lebeda

  • Laura Kaźmierczak – 9 lat

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki  i Stefana Themersonów nauczyciel: Anna Liśkiewicz

  • Zuzanna Jedwabna – 5 lat
  • Zuzanna Korytkowska – 9 lat
  • Klaudia Czerw – 10 lat

Szkoła Podstawowa  nr 73 im. Laureatów Nagrody Nobla w Poznaniu, nauczyciel: Izabela Frąckowiak-Przybyłka

  • Zofia Ignasiak – 16 lat

Szkoła Podstawowa w Raczycach, nauczyciel: Bogumiła Klaczyńska

  • Zuzanna Wasiela – 7 lat
  • Anna Wewior – 7 lat,
  • Marcin Mańka – 7 lat
  • Jan Kaczmarek – 7 lat
  • Jagoda Doktór – 7 lat

Gminne Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach, nauczyciel: Hanna Gancarczyk

  • Wojciech Suchecki – 12 lat

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Rychnowie, nauczyciel: Tomasz Zdanowicz

  • Filip Jopek – 10 lat
  • Agata Kułak – 8 lat

Rydzyński Ośrodek Kultury,  instruktor: Jerzy Kopras

  • Maksymilian Wojciechowski – 7 lat
  • Zofia Samol – 6 lat
  • Nadia Walkowiak – 7 lat
  • Antonina Nowak – 6 lat
  • Tadeusz Jaskulski – 8 lat
  • Maja Michalska – 8 lat
  • Józefina Stachowiak – 10 lat
  • Anna Sznycer – 8 lat
  • Agata Cupał – 10 lat
  • Alani Zacharska – 10 lat
  • Matylda Pierzchała – 8 lat
  • Maja Paszek – 8 lat
  • Michalina Szlachetka – 11 lat
  • Karolina Kurzawa – 13 lat
  • Marcel Malcherek  – 6 lat
  • Sara Jamrożek – 15 lat
  • Tymoteusz Leciejewski – 13 lat

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola z oddziałem Gimnazjum w Stawiszynie, nauczyciel: Izabela Drzewiecka

  • Kornelia Marek – 16 lat
  • Agnieszka Kuświk – 16 lat
  • Lena Drzewiecka – 9 lat
  • Wiktoria Michalska – 11 lat
  • Wiktoria Twardowska – 11 lat
  • Patryk Lijewski – 13 lat
  • Michał Ignaczak – 11 lat
  • Maria Harich – 11 lat
  • Alicja Kwaśniewska – 12 lat
  • Kinga Popiołek – 16 lat
  • Wiktoria Szymczak – 14 lat
  • Małgorzata Kołodziejczak – 16 lat
  • Michał Mikuła – 16 lat

Centrum Kultury w Sycowie, nauczyciel: Paweł Oleszkiewicz

  • Anna Perużyńska – 7 lat
  • Maria Mazur – 10 lat
  • Dawid Walery – 12 lat
  • Rozalia Sobieraj – 13 lat

Szkoła Podstawowa  nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie, nauczyciel: Agata Flejter-Wojciechowicz

  • Łucja Makowska – 15 lat

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie, nauczyciel : Iwona Pietras

  • Magdalena Pietras – 16 lat

Prace nadesłane indywidualnie

  • Katarzyna Mikulska – 13 lat, Katowice
  • Julia Pełka – 14 lat, Kraśnik
Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X