Wyniki 35 Konkursu plastycznego ŚWIAT DZIECKA

Na 35 Konkurs plastyczny ŚWIAT DZIECKA  wpłynęło 335 prac, spośród których komisja w składzie:

Anna Tabaka – historyk sztuki

Joanna Dudek – artystka, dyrektorka Galerii

Przemysław Dunaj – artysta

Michał Mąka – artysta

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 

NAGRODY

Grupa I

  1. Nadia Szczęsny – 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 18 w Bytomiu,

nauczyciel: Małgorzata Różycka

  1. Agata Tomicka – 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 18 w Bytomiu,

nauczyciel: Małgorzata Różycka

  1. Hanna Kamieniecka – 7 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”

w Lublinie,  instruktor: Iwonna Jedlińska

  1. Sandra Dankiewicz – 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia

Pierwszego w Płocku,

instruktor: Sylwia Serwach-Baruch

  1. Vadim Stepanenko – 7 lat, Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA” przy

Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

instruktor: Hanna Kawecka

 

Grupa II

  1. Wanda Frąś – 10 lat, Płocki Ośrodek Kultury

KOLOR i FORMA  Pracownia Działań Twórczych,

instruktor: Paulina Ciska

  1. Iza Dolinkiewicz – 9 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Ewa Perkowska – 9 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Ada Żelazna – 8 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Olga Starownik – 10 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

 

 Grupa III

  1. Martyna Zapart – 11 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu,

instruktor: Bogusława Kowalczyk

  1. Weronika Garwacka – 12 lat, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki,

KOLOR i FORMA  Pracownia Działań Twórczych

instruktor: Anna Liśkiewicz

  1. Maciej Błaszczak – 12 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

  1. Oliwia Zera – 13 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Mariola Baran – 13 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski

 

Grupa IV

  1. Weronika Wójcik – 15 lat, Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

  1. Dawid Jeziorny – 15 lat , Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

  1. Marta Wesołowska – 16 lat, I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich

w Żninie, nauczyciel: Monika Wesołowska

  1. Ewelina Dejneka – 16 lat, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych

w Łomży, instruktor: Anna Bureś

  1. Patrycja Nowosad – 15 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Dobkowicach, nauczyciel: Jerzy Jankowski

 

WYRÓŻNIENIA

Prace nadesłane indywidualnie

Hanna Antoniewicz – 10 lat,  Kalisz, opiekun: Milena Antoniewicz

Krystyna Czarcińska – 5 lat, Kalisz

Karol Grolik – 5 lat, Pawłowice

Zuzanna Peszke – 5 lat , Kotlin

Maja Szerszeniewska  – 14 lat, Piaseczno, opiekun: Marcin Szerszeniewski

 

Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA”  przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu,

instruktor: Hanna Kawecka

 Alicja Życzyńska – 13 lat

Paulina Słupecka – 13 lat

Alicja Zielińska – 11 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, instruktor: Monika Sienkiewicz

Zofia Paszkiewicz – 16 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, instruktor: Bogusława Kowalczyk

Helena Jakubowska – 13 lat

Joachim Gąsiorek – 12 lat

Aurelia Barczewska – 14 lat

Jagoda Kapitaniak – 12 lat

Zosia Światła – 15 lat

Zofia Kulawinek  – 11 lat

Amelia Kubiak – 12 lat

Agata Karolak –  13 lat

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,

instruktor: Iwonna Jedlińska

Monika Gawron – 14 lat

Hanna Lewicka – 9 lat

Paulina Bulińska – 8 lat

instruktor: Agata Fijewska-Pajdowska

Wiktoria Świątek – 9 lat

Lara Werońska – 12 lat

instruktor: Natalia Prokopiak-Latosińska

Barbara Szymańska – 10 lat

Alicja Żyszkowska – 11 lat

 

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, instruktor: Anna Bureś

Paweł Mitter – 9 lat

Izabela Waldzińska – 9 lat

Helena Wałkuska – 6 lat

 

Płocki Ośrodek Kultury KOLOR I FORMA Pracownia Działań Twórczych,

instruktor: Paulina Ciska

Ewa Frąś – 6 lat

Łucja Walczak – 9 lat

Maja Fabiszewska – 10 lat

Iga Fabiszewska  – 10 lat

Emilia Tomczak – 10 lat

Nina Skolasińska – 5 lat

instruktor: Anna Liśkiewicz

Gabriela Lewandowska – 9 lat

Natalia Sochacka – 11 lat

Klaudia Podsęk – 13 lat

 

Przedszkole nr 28 w  Kaliszu, nauczycielki: Dorota Gabryś i Jolanta Luboda

Pola Wojtkowiak – 5 lat

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach,  instruktor: Jerzy Jankowski

Kamil Nowosad – 12 lat

Wiktor Gładysz – 12 lat

 

Szkoła Podstawowa w Jaworzni, nauczyciel: Dorota Wsół

Zofia Nowicka – 7 lat

 

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach, nauczyciel: Sylwia Lich-Pogoda

Dominik Kubanek – 15 lat

Michał Legenza – 15 lat

 

Tatrzańskie Centrum Kultury i Sztuki „Jutrzenka” w Zakopanem,

instruktor: Wojciech Sikorski

Maria Wnuk – 14 lat

Łukasz Bachleda-Duch – 5 lat

Magda Maślarz – 9 lat

Maria Rysula-Zawada – 9 lat

Klemens Jakubiak – 9 lat

Oliwia Stoch – 8 lat

Sonia Boczkowska – 9 lat

instruktor: Agnieszka Moskwa

Natalia Gąsienica-Wawrytko – 7 lat

Oliwia Styrczula – 13 lat

Kacper Czajka – 11 lat

Maja Chrobak – 12 lat

Joanna Steindel – 8 lat

instruktor: Urszula Gabryś-Suchorab

Eliza Morawetz – 5 lat

Wojtek Dvorak – 5 lat

Justyna Rysula – 7 lat

Małgorzata Kauzal – 5 lat

Jędrzej Pawłowski – 11 lat

instruktor: Anna Szewczyk

Sabina Ślusarczyk – 5 lat

Amelia Krupa – 5 lat

 

Wszystkich uczestników konkursu i zainteresowanych informujemy, iż w związku z panującą epidemią koronawirusa wystawa pokonkursowa odbędzie się w dniach  od 3 sierpnia do 1 września br.

Finisaż wystawy planujemy  1 września  o  godz. 17.00.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.