Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62 – 800 Kalisz
tel/fax 62 767-40-81

 

Wirtualny spacer


____________________________________
Strona GłównaAktualnościWYNIKI 31. KONKURSU PLASTYCZNEGO – „ŚWIAT DZIECKA” 2016

WYNIKI 31. KONKURSU PLASTYCZNEGO – „ŚWIAT DZIECKA” 2016

Jury 31. Konkursu Plastycznego „ŚWIAT DZIECKA” w składzie: dr Joanna Dudek, Przemysław Dunaj i Adrian Kempa obradowało długo i intensywnie, by przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

NAGRODY

I grupa:

Jakub Musielak – 6 lat, Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej „Edukator” w Ostrowie Wlkp.
nauczyciel: Krzysztof Ryfa

Anastazja Humelt – 7 lat , FANIA w Kaliszu
nauczyciel: Natalia Czarcińska

Marcel Białożył – 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
nauczyciel: Beata Solińska

Wiktoria Sośnicka – 5 lat, „Pracownia pod Galerią” w Kaliszu
nauczyciel: Michał Mąka

Piotr Jankowski – 7 lat, Szkoła Podstawowa w Chociczy
nauczyciel: Joanna Borkowska

II grupa:

Zofia Napruszewska – 8 lat, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
nauczyciel: Izabela Drzewiecka

Zuzanna Krawiec – 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
nauczyciel: Iwonna Jedlińska

Jolanta Gładosz – 10 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
nauczyciel: Iwonna Jedlińska

Maja Purczyńska – 8 lat, FANIA w Kaliszu
nauczyciel: Natalia Czarcińska

Dorota Dyc – 9 lat, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lamkach
nauczyciel: Jerzy Wiśniewski

III grupa:

Piotr Igielski – 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Magdalena Przegoń

Natalia Luterek – 13 lat, Pracownia Plastyczna przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak

Weronika Jewak – 13 lat, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie, nauczyciel: Izabela Drzewiecka

Filip Jaworski – 13 lat, Zespół Szkół w Piotrowie
nauczyciel: Ewa Kowalczyk-Wiśniewska

Emilia Zielińska – 13 lat, Pracownia Plastyczna przy Gminnym Osrodku Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak

IV grupa:

Karolina Mazurczak – 14 lat, Zespół Szkół w Piotrowie
nauczyciel: Ewa Kowalczyk-Wiśniewska

Weronika Piskorska – 15 lat, Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 3 w Krotoszynie
nauczyciel: Izabela Serafiniak

Zuzanna Duleba – 14 lat, Pracownia Plastyczna przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak

Alicja Zielińska – 15 lat, Zespół Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Russowie
nauczyciel: Grażyna Muszalska

Wiktoria Rzążewska – 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
nauczyciel: Iwonna Jedlińska

WYRÓŻNIENIA

FANIA w Kaliszu
nauczyciel: Natalia Czarcińska
– Szymon Wyborny – 7 lat
– Lena Rządkowska – 5 lat

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu
nauczyciel: Michał Mąka
– Iga Trawkowska – 9 lat
– Karolina Gostyńska – 13 lat
– Zuzanna Olejnik – 13 lat

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Stawiszynie
nauczyciel: Izabela Drzewiecka
– Katarzyna Różańska – 16 lat
– Jakub Michalski – 13 lat
– Rafał Sikora – 13 lat

Gminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach
nauczyciel: Jakub Godziszewski
– Iza Siwak – 5 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
nauczyciel: Bogusława Kowalczyk
– Igor Żyła – 10 lat
– Weronika Kowalczyk – 16 lat
– Natalia Karolak – 12 lat
– Michał Machowski – 12 lat
– Aleksander Wróblewski – 11 lat
– Martyna Melka – 11 lat
– Maria Żurawska – 14 lat
nauczyciel: Beata Solińska
– Misza Żelaziński – 8 lat
– Lena Głowinkowska – 6 lat
– Izabela Kornacka – 5 lat
– Blanka Kowalska – 6 lat

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
nauczyciel: Agata Fijewska-Pajdowska
– Zuzanna Głowacka – 9 lat
– Kinga Głowniak – 10 lat
– Gabrysia Nowak – 7 lat
– Julia Pawlik 10 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Jakub Godziszewski
– Lena Łęcka – 7 lat

Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
nauczycielki: Dorota Gabryś i Jolanta Lubocka
– Oskar Grzegorek – 7 lat
– Oliwia Golon – 5 lat
– Aleksander Graczyk – 6 lat

Publiczne Przedszkole nr 18 im. „Chatka Puchatka” w Kaliszu
nauczyciel: Monika Tomaszewska
– Michalina Nowak – 6 lat
– Vanessa Hofman – 6 lat

Pracownia Plastyczna przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach
nauczyciel: Marta Filipczak
– Bartłomiej Porada – 10 lat
– Weronika Frątczak – 15 lat
– Katarzyna Kuświk – 10 lat
– Ewelina Grzesiak – 10 lat
– Andżelika Nowacka – 7 lat
– Jakub Duleba – 13 lat
– Martyna Guzdecka – 12 lat
– Monika Jaskuła – 13 lat
– Julia Pietrzak – 9 lat

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Garkach
nauczyciel: Beata Nowicka
– Adrian Bielecki – 8 lat
– Dawid Brodala – 8 lat
– Artur Korczak – 8 lat

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lamkach
nauczyciel: Jerzy Wiśniewski
– Alicja Danielak – 10 lat

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu
nauczyciel: D.Dominiak
– Amelia Gałczyńska – 8 lat

Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu
nauczyciel: Ewa Pszczoła
– Lena Brzuchalska – 9 lat

Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu
nauczyciel: Ewa Trzęsicka
– Nikola Sobczak – 7 lat
– Aleksandra Kniżewska – 9 lat

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Hanna Wiśniewska
– Amelia Kościelniak – 11 lat

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Elżbieta Skrzypek
– Alicja Poprawa – 6 lat

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Violetta Lebda
– Nikodem Spurtacz – 10 lat

Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Magdalena Przegoń
– Jakub Pietrzak – 11 lat

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
nauczyciel: Izabela Drzewiecka
– Wojciech Sikora – 7 lat
nauczyciel: Joanna Ciesielska
– Nikola Sieradzka – 12 lat

Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie
nauczyciel: Bożena Malinowska
– Martyna Kaszycka – 12 lat

Szkoła Podstawowa w Uciechowie
nauczyciel: Bogumiła Klaczyńska
– Maja Wojciechowska – 6 lat
– Piotr Florczak – 6 lat
– Joanna Krakowiak – 6 lat
nauczyciel: Hanna Pawlak
– Dawid Płókarz – 8 lat

Zespół Szkół w Choczu
nauczyciel: Elżbieta Fagasińska
– Filip Czeremcha – 11 lat
– Laura Bartoszek – 13 lat

Zespół Szkół w Piotrowie
nauczyciel: Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
– Daria Nezwal – 14 lat
– Karol Mazurek – 14 lat
– Gabriela Balcerzyk – 14 lat
– Jakub Zagórowski – 13 lat
nauczyciel: Grażyna Nita
– Hubert Włodarczyk 9 lat

Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. 70. Pułku Piechoty w Pleszewie
nauczyciel: Małgorzata Jenerowicz
– Tymoteusz Szczepański – 8 lat

WSZYSTKIM NAGRODZONYM I WYRÓŻNIONYM ORAZ ICH NAUCZYCIELOM GRATULUJEMY!

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X