Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaEdukacjaWARSZTATYWarsztaty Metodą DZOP*

Warsztaty Metodą DZOP*

Serdecznie zapraszamy w piątek, 27 kwietnia na Warsztaty Metodą DZOP. Warsztaty odbędą się w godzinach:

17.00-17.45 – Rafał Żarski – Warsztaty z Intensywnej Bezproduktywności

18.00- 18.45 – Dominika Święcicka – Warsztaty Money Origami

19.00-19.45 – Michał Knychaus – Jak skutecznie zdezaktywować telefon?

20.00- 20.45 – Justyna Dziabaszewska – Turbo Kurs Samoobrony Biurowej

21.00-21.45 – Ula Lucińska – Kuchnia Frustracyjna

 

  1. Warsztaty z Intensywnej Bezproduktywności

Warsztaty IB składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy poznają tajniki świadomej maksymalizacji bezproduktywności, dzięki czemu marnotrawstwo czasu nie będzie już nigdy wywoływać negatywnych emocji. Stanie się za to źródłem kreatywnych i inspirujących doznań.

  1. Warsztaty Money Origami

Podczas warsztatów odpoczniemy od codziennych trosk wykorzystując japońską technikę origami. Aby w trakcie odprężania się nie wypaść z rynku pracy i obrotu pieniądza zamiast papieru użyjemy banknotów.

  1. Jak skutecznie zdezaktywować telefon?

Warsztaty poprowadzone przez selfie-specjalistę, nauczą jak w prosty i dostępny od ręki sposób zdezaktywować uporczywie wydzwaniający telefon. Kompletny zestaw “narzędzi” i błyskawicznych metod dla każdej i każdego w potrzebie. Warsztat może okazać się przydatny również przy okazji problemów z innymi urządzeniami elektronicznymi.

  1. Turbo Kurs Samoobrony Biurowej

Poczucie zagrożenia w zakładzie pracy to jeden z elementów szarej codzienności. TKSB skutecznie zredukuje związany z tym dyskomfort i pokaże jak odwrócić wektor pracowniczego wskaźnika stężenia kortyzolu we krwi. Podczas kursu rozwinięte zostaną kompetencje samoobrony: life-hack balance, metody przeciwdziałania dezintegracji korporalnej czy techniki amortyzacyjne wobec naruszenia fizycznej ciągłości osobistej.

  1. Kuchnia Frustracyjna

Warsztaty z Kuchni Frustracyjnej to idealna metoda wyładowania skumulowanego napięcia. Projekcja swojej negatywnej energii na wybrane składniki przygotowywanego dania. Konstruowanie potrawy w oparciu o metody haitańskiego voodoo. Silny długotrwały efekt i zaskakująca kulminacja gwarantowane.

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X