Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaEdukacjaWARSZTATYWarsztaty metodą DZOP – 11, 12 maja

Warsztaty metodą DZOP – 11, 12 maja

Zapraszamy na drugą i trzecią odsłonę warsztatów metodą DZOP*
*Dynamiczne Zarządzanie Osobistym Potencjałem

11 maja, Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
Wstęp wolny

17.00 Michał Knychaus – Warsztaty z wywoływania konfliktu
Pamiętasz te momenty, kiedy dookoła wrzało a Ty zamiast krzyczeć z innymi trzymałeś emocje na wodzy? Warsztaty z wywoływania konfliktu pokażą jak ze strusia chowającego głowę w piasek, szybko przemienisz się w granat bez zawleczki. Oczywiście wszystko pod kontrolą i w laboratoryjnych warunkach.

17.45 Justyna Dziabaszewska – Kurs Szermierki Werbalnej
Warsztaty z Szermierki Werbalnej to autorska metoda dla każdej i każdego narzekającego na brak asertywności. Nasza prowadząca, znana z ciętego języka, zaproponuje wyjątkowo skuteczną i atrakcyjną grę, po której nauczysz się czerpać energię z wzajemnych nieuprzejmości. KSW bez żadnych językowych kompromisów.

18.30 Ula Lucińska – Porażka Multitaskingu
Dla tych, którzy uważają się za wielozadaniowców i są pewni swojej podzielnej uwagi, przygotowaliśmy warsztat, który zadziała jak „ice buckett challange”. Wiadro zimnej wody wylane na głowy pewnych siebie ważniaków. Kto podejmie wyzwanie?

19.15 Rafał Żarski – Warsztaty z robienia pułapek, które spowolnią czas pracy
Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się konstruowania pułapek, do których wykorzystają powszechnie dostępne materiały znajdujące się na wyposażeniu standardowego miejsca pracy. Stworzone pułapki, skutecznie zakłócą spokojny czas, wprowadzając zamieszanie, dzięki któremu przełamiemy codzienną rutynę.

20.00 Dominika Święcicka – Money Origami
Podczas warsztatów odpoczniemy od codziennych trosk wykorzystując japońską technikę origami. Aby w trakcie odprężania się nie wypaść z rynku pracy i obrotu pieniądza zamiast papieru użyjemy banknotów.

 

12 maja, Park Miejski
Wstęp wolny

g. 12.00-12.15 – spotykamy się w Galerii, aby wspólnie udać się do Parku, gdzie odbędą się warsztaty. Aby dołączyć do nas w dowolnym momencie zadzwoń: 517 419 917.

Rafał Żarski – Kurs Intensywnej Bezproduktywności
Warsztaty IB składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy poznają tajniki świadomej maksymalizacji bezproduktywności, dzięki czemu marnotrawstwo czasu nie będzie już nigdy wywoływać negatywnych emocji. Stanie się za to źródłem kreatywnych i inspirujących doznań.

Ula Lucińska – Porażka Multitaskingu (wersja outdoorowa)
Dla tych, którzy uważają się za wielozadaniowców i są pewni swojej podzielnej uwagi, przygotowaliśmy warsztat, który zadziała jak „ice buckett challange”. Wiadro zimnej wody wylane na głowy pewnych siebie ważniaków. Kto podejmie wyzwanie?

Michał Knychaus – Jak skutecznie zdezaktywować telefon (wersja outdoorowa)
Warsztaty poprowadzone przez selfie-specjalistę, nauczą jak w prosty i dostępny od ręki sposób zdezaktywować uporczywie wydzwaniający telefon. Kompletny zestaw “narzędzi” i błyskawicznych metod dla każdej i każdego w potrzebie. Warsztat może okazać się przydatny również przy okazji problemów z innymi urządzeniami elektronicznymi.

Dominika Święcicka – Przeniesienie agresji wywołanej frustracją na obiekt zastępczy
W życiu rzadko zdarzają się chwile, kiedy kumulowaną agresję możemy wylać na osobę, która jest jej przyczyną. Najczęściej dlatego, że jest ona wyżej postawiona w hierarchii lub silniejsza. Niewyrażona złość może doprowadzić do depresji. Użyteczną umiejętnością jest sprawne i świadome przenoszenie agresji na przedmiot. Podczas kursu zbudujemy piniaty – zabawki wypełnione nie tylko cukierkami…

Justyna Dziabaszewska – Turbokurs Samoobrony Biurowej
Poczucie zagrożenia w zakładzie pracy to jeden z elementów szarej codzienności. TKSB skutecznie zredukuje związany z tym dyskomfort i pokaże jak odwrócić wektor pracowniczego wskaźnika stężenia kortyzolu we krwi. Podczas kursu rozwinięte zostaną kompetencje samoobrony: life-hack balance, metody przeciwdziałania dezintegracji korporalnej czy techniki amortyzacyjne wobec naruszenia fizycznej ciągłości osobistej.

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X