Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Selfie w sejfie

NOC MUZEÓW 2019

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Urodziliśmy się w Kaliszu: Jerzy Jarnuszkiewicz, Tadeusz Kulisiewicz, Alina Szapocznikow, Jan Tarasin”, która jest jedną z naszych propozycji na nadchodzącą Noc Muzeów 2019.

Istnieje jednak jeszcze jeden powód, dla którego warto w sobotę wybrać się do tajemniczego Domu Sztarków – sejf bankowy. Wspólnymi siłami udało nam się otworzyć ukryty w opuszczonym budynku sejf, który tego dnia będzie pełnił rolę galeryjnego skarbca. W związku z tym o godzinie 19.00 chcemy wykonać pamiątkowe zdjęcie w sejfie wraz z Jarnuszkiewiczem, Kulisiewiczem, Szapocznikow, Tarasinem i kaliskimi artystami, na które wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy! Dla tych, którzy postanowią nas odwiedzić, będzie to również możliwość zrobienia sobie lub swoim znajomym selfie, które na pewno zostanie świetną pamiątką po tegorocznej edycji Nocy Muzeów.

Dołączcie do akcji, zróbcie selfie w sejfie i oznaczcie nas hasztagami #selfiewsejfie oraz @galeriatarasin. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy śledzić Państwa profile i wybierzemy zdjęcie, które najlepiej odda klimat Nocy Muzeów 2019.

Przewidujemy nagrody!

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X