Selfie w sejfie

NOC MUZEÓW 2019

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Urodziliśmy się w Kaliszu: Jerzy Jarnuszkiewicz, Tadeusz Kulisiewicz, Alina Szapocznikow, Jan Tarasin”, która jest jedną z naszych propozycji na nadchodzącą Noc Muzeów 2019.

Istnieje jednak jeszcze jeden powód, dla którego warto w sobotę wybrać się do tajemniczego Domu Sztarków – sejf bankowy. Wspólnymi siłami udało nam się otworzyć ukryty w opuszczonym budynku sejf, który tego dnia będzie pełnił rolę galeryjnego skarbca. W związku z tym o godzinie 19.00 chcemy wykonać pamiątkowe zdjęcie w sejfie wraz z Jarnuszkiewiczem, Kulisiewiczem, Szapocznikow, Tarasinem i kaliskimi artystami, na które wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy! Dla tych, którzy postanowią nas odwiedzić, będzie to również możliwość zrobienia sobie lub swoim znajomym selfie, które na pewno zostanie świetną pamiątką po tegorocznej edycji Nocy Muzeów.

Dołączcie do akcji, zróbcie selfie w sejfie i oznaczcie nas hasztagami #selfiewsejfie oraz @galeriatarasin. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy śledzić Państwa profile i wybierzemy zdjęcie, które najlepiej odda klimat Nocy Muzeów 2019.

Przewidujemy nagrody!

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.