Search

Kontakt

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
 
pl. Św. Józefa 5
62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 40 81

 

Newsletter

Wirtualny spacer

Strona GłównaAktualnościPożegnanie z Minotaurem . Wielkie malowanie komiksu.

Pożegnanie z Minotaurem . Wielkie malowanie komiksu.

Od poniedziałku 25 maja do soboty 30 maja 2020 roku w godzinach pracy Galerii Sztuki im. Jana Tarasina każdy może podjąć artystyczną interwencję. Podczas ostatniego tygodnia wystawy Andrzeja Bednarczyka „Dziennik Minotaura 2020” zapraszamy wszystkich do pozostawienia swojego śladu, rysunku, dopisku, kolorowej plamy na wielkim obrazie-komiksie, który zmienił Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w istny labirynt. Teraz to Wy możecie wziąć do ręki kolorowe, fluorescencyjne pisaki, farby i dodać swój fragment do tej opowieści. Zapraszamy codziennie wszystkich, którzy mają ochotę dodać coś od siebie! Udostępniamy materiały plastyczne. Na sali może przebywać jednocześnie 5 osób.

Zapewniamy wszystkie konieczne środki bezpieczeństwa. Jeśli chcecie przybyć na konkretną godzinę, w 5 osobowej rodzinnej czy przyjacielskiej grupie – napiszcie do nas w wiadomości prywatnej na FB lub na nasze skrzynki: j.rozanski@tarasin.pl lub a.palusinska@tarasin.pl

Zarezerwujemy wam konkretną godzinę w tej fantastycznej przestrzeni. ZAPRASZAMY wszystkich do nietypowej formy pożegnania wystawy! To jedyna okazja by legalnie w galerii sztuki domalować „swoje” do istniejącego dzieła.

Biuletyn Informacji Publicznej Artyści Kaliscy Facebook Twitter YouTube

Instytucja Kultury Miasta Kalisza

X