Obrazy potworne

Zapraszamy do tworzenia kolaży, form przestrzennych i zabawy kolorami i materiałami. Będziemy gnieść, łączyć, kleić, rwać i tworzyć rzeczy potworne! Warsztaty inspirowane są wystawą Bartosza Kokosińskiego i Andrzeja Szewczyka „Prace obojętne”, którą można zobaczyć w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina.

Miejsca są ograniczone. Warsztaty poprowadzi Adrian Kempa.

Adrian Kempa – urodzony w 1989 w Kaliszu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, działaniami przestrzennymi, projektowaniem graficznym oraz realizacjami oświetlenia scenicznego. Mieszka i pracuje w Kaliszu. Studia na kierunkach Malarstwo oraz Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu  w pracowni prof. Andrzeja Pepłońskiego i mgr Natalii Czarcińskiej oraz pracowni dyplomowej prof. Marka Zaborowskiego i dr Joanny Dudek. Absolwent liceum plastycznego w Kaliszu, w specjalności: renowacja elementów architektury.

tarasin-kempa-warsztaty

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.