34. Wystawa Pokonkursowa „Świat Dziecka”

Drodzy Uczestnicy!

We wtorek 28 maja o godzinie 12.00 serdecznie Was zapraszamy na 34. wystawę pokonkursową ŚWIAT DZIECKA, która rozweseli Galerię Sztuki im. Jana Tarasina swoimi kolorami. Jak co roku, wyczarowaliście na obrazach swój barwny i intrygujący świat. Oglądanie prac uczestników konkursu jest zawsze fascynujące, inspirujące i bardzo, bardzo przyjemne. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Gratulujemy również nauczycielom! Sukces uczniów stanowi świadectwo ich profesjonalizmu oraz wielkiego zaangażowania. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w sobotę 1 czerwca o godzinie 12.00.

Na tegoroczny konkurs wpłynęły 283 prace, spośród których jury w składzie: prof. Maria Podskarbi-Hebisz, Anna Palusińska, Przemysław Dunaj i Adrian Kempa przyznało 20 nagród i 75 wyróżnień. Kuratorem konkursu jest Ewa Cierniak.

Wystawę będzie można obejrzeć w terminie: 28.05 – 01.06.2019 r.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.